על הסטודיו​

כמה פעמים חיפשתם משהו אחר, משהו שונה, מקום אינטימי, פנינה מקסימה וייחודית. מקום כזה שיהפוך את הרגעים שלכם ליותר ממושלמים.

הסטודיו של שון מעוצב בטוב טעם, בדיוק מושלם, מלא בחדשנות ועם זאת קלאסי. את הסטודיו עיצבה אמו של שון מעצבת הפנים המצליחה בעלת ניסיון של שנים בתחום, סלי צ'פרק. המקום משלב בתוכו תחושה של סטודיו מעוצב אך עם זאת מעניק תחושה של בית. המקום משרה אווירה חמה, נינוחה, נעימה ומיוחדת.

קל לחוש בשלווה המלווה את האזור בו ממוקם הסטודיו. סמוך לשוק היווני ובמרחק כמה מטרים משוק הפשפשים, עם אופייה המטריף חושים של יפו. המיקום המעניין מעניק לסטודיו אופי מיוחד שכן קשה לפספס את האווירה השוקקת של השוק הקרוב, הריחות, הצבעים הטעמים. יחד עם זאת קו המים שנשקף מהוויטרינות וחנויות הבוטיק המקסימות של מעצבים מובילים מעניקים שלווה.

הסטודיו מכיל חלל מדהים לאירועים מסוגים שונים. בסטודיו קיים מטבח מאובזר ברמה גבוהה מאוד. בר אקטיבי, ארונות מלאים בכלים יוקרתיים, מקררים גדולים ומקרר יין. כמו כן ישנו שולחן אירוח ענק מעץ איכותי שיכול להכיל בתפוסתו המלאה 20 אנשים. כל אלו מתוחזקים ברמה היומיומית ומוכנים ומזומנים לשימוש.

הסטודיו מהווה כיום משכנו העיקרי של שון, שם הוא מארח את ארוחות השף הפרטיות שלו. כמו כן משמש הסטודיו, מרכז המארח שפים-יזמים, עצמאיים אשר מחפשים בית בו יכלו להביא לידי ביטוי את יצירותיהם הקולינריות לקהל לקוחותיהם. בנוסף הסטודיו מארח סדנאות שונות מתחום הקולינריה ומחוצה לו. החזון העומד מאחורי פתיחתו של הסטודיו הוא לקיים אותו כמרכז שוקק בתחום הקולינריה, האופנה והעיצוב.

ניתן להשתמש בסטודיו בהזמנה מראש בשעות הבוקר, הצהריים והערב.

כתובת- המלך חירם 15 תל-אביב יפו.

איש קשר סימן 054-7354477 (במידה ואין מענה אנא שילחו הודעת SMS)

על הסטודיו​

Menu

sean chaprak food​