שון צ׳פרק​

שון צ׳פרק​

הילד המוכשר מאשקלון גדל בבית מלא בסטייל ובתשוקה לאוכל. עולם הקולינריה לא היה זר לו אך לא ראה עצמו עוסק בתחום באופן מקצועי. אט אט כשהתבגר החל להתעניין במעבר לעיר הגדולה ובעבודה במטבח, כבר אז הזיקה לאוכל עילי החלה לבעבע בו. כשעבר לתל אביב, בתחילת דרכו עבד במטבח המדויק של הוטל מונטפיורי, שם רכש מיומנויות רבות ולאחר מכן במטבח העמוס ביותר בעיר של הבראסרי.

 

בשנים האחרונות התנסה בסוגי בישול רבים וללא לימודים מקצועיים ולמרות גילו הצעיר רכש ניסיון עשיר במטבחים המובילים בישראל. כשמאחוריו גם התמחות במטבחים מרשימים ברחבי העולם. במקביל לעבודתו במסעדות מהשורה הראשונה, עלה בו הצורך לממש את רעיונותיו היצירתיים לגבי אוכל. שון ידע שרצונו האמיתי הוא ליצור אוכל שלו, שמדבר אותו, את לבו ואת נשמתו. כך נוצר הרעיון לארוחת שף פרטית בה שון מממש את כל חלומותיו. הוא משלב יצירתיות, בישול בטכניקות מורכבות, עבודה עם מרקמים שונים, אסתטיקה בהגשה ואינטראקציה בלתי נגמרת עם האנשים שטועמים מפרי ידו. כיום שון חי ונושם אוכל וכולו מושקע ב"בייבי" הפרטי שלו.

 

"היום אני מקדיש את כול כולי לעסק, ארוחות פרטיות, ערבים מיוחדים, שיתופי פעולה עם שפים, אירועים מיוחדים בבית הלקוח, הוצאת קייטרינג לאירועים, ייעוץ למסעדות ועוד. את כל זה אני עושה עם צוות מדהים שנבנה עם השנים שתומך וגורם לי להתעסק בעיקר ביצירה שבאוכל. שמח לומר שאני חי את החלום שלי וקם כל בוקר עם חיוך."

כתבות

sean chaprak food​